• JO8-1

    Trainer/coach Robert Engels

    Mauro Heida
    Sam Engels
    Omar Qasim
    Shabo Eland
    Kelvin de Groot
    Luuk Westerwal
    Ryan Eggens
    Abdullah Daudmahamud

    Jo9-1 trainer/coach Stijn van de Voort

    Murat Yilmaz
    Rémy Nobels
    Olivier Kazmierazick
    Nabeel Aftal
    Noah Nobels
    Eden Beya

    JO10-1 trainer/coach Mark Brouwer

    Hakim Bellabas
    Damian Brouwer
    Mohammed Qassim
    Julius Koster
    Omar Wali
    Djino Blok
    Maas
    Ryan Plug
    Deacon Huiberts

    JO11-1 trainer/coach Gregory van Nieuwkoop

    Houssein Cayansha
    Idse Langbroek
    Enrico Heida
    Brandon Divendal
    Anouk Lakerveld
    Milan Siepel
    Joey Vastenhouw
    Noah van der Plas
    Jimmy Smits

    JO11-2 trainer/coach Rémy Stroomer (carrousel training)

    Amine Abdelloui
    Sam Uyterhoven
    Sep van der Gaag
    Ramon Kwakman
    Zubeiz Youssef
    Abdelhiman Qassim
    Noah Paap
    Ilya Stroomer
    Hassan Al-Kaabi
    Mohamed Omar Ali

    JO12-1 Trainer/coach Eyad en Dave Binkhorst

    Hamit Kat
    Jens de Vos
    Ryan Diependaal
    Muhammad Hassan
    Ruben van Schinkel
    Baran Car
    Adil al Shamari
    Ali al Zafari
    Amar Kaddour
    Ryan Kaddour
    Shanmarke
    Milad Karimi
    Musap

    JO13-Selectie trainer/coach Yalcin Sarier en Carlo Koster

    Levi Oudt
    Kaylee Iverse
    Shivan Nelson
    Rico Janssen
    Jasper dijkhuizen
    Cem Sarier
    Mo Dirouech
    Zion de Agrela
    Cees Kok
    Sil Jumelet
    Mandy de Nijs
    Randy Smoor
    Jay- Jay van Steijn
    Senn Koster
    Redwaan libaan
    Yahye abdulahi
    Kelvin

    JO14-2

    Sven Verkade
    Mohammed Youssef
    Ali Aziz
    Michio van der Plas
    Hassan Alzubeidy
    Sarmed Al Shamari
    Serano Koek
    Luca Loerakker
    Jory Smoor
    Abdullah Hamdon
    Malik Qasem
    Lars Steltenpol
    Omar
    Gregor

    014-selectie trainer/coach Justin Balm/Dave Binkhorst

    Noah Hagos
    Lina Regadane
    Jawad Debes
    Melvin Lakerveld
    Jens Serruys
    Riley Martin
    Mahamud Muhuyadin
    Jona Dunselman
    Mauro Kwakman
    Luke Schol
    Kaan Yalcin
    Marvelous Sammy
    Ibrahim

    Alle teams zijn onder voorbehoud. Voor vragen kunt u terecht bij Dave Binkhorst (06 24336102)

rfwbs-slide