• VR30+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 20:00Kennemers (de) VR30+1 - Stormvogels ijvv VR30+1Sportpark Adrichem
    30 nov. 20:00Stormvogels ijvv VR30+1 - Meervogels 31 VR30+1Sportpark Zeewijk Stormvogels
    7 dec. 20:00Stormvogels ijvv VR30+1 - Kennemers (de) VR30+2Sportpark Zeewijk Stormvogels
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Stormvogels ijvv VR30+1 (231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Meervogels 31 VR30+12200110116
    2Kennemers (de) VR30+222008266
    3FC Uitgeest VR30+122007166
    4Kennemers (de) VR30+13201354316
    5Limmen VR30+13201153126
    6ZCFC VR30+121013213
    7Stormvogels ijvv VR30+1200209-90
    8WMC vr30+13003130-290
    9SVW 27 VR30+13003029-290
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Anker, MirjamTeamspeler
    Hajji, SamiraTeamspeler
    Heida-Sechi, SandraTeamspeler
    Koster, AndreaTeamspeler
    Schellevis, LeshaTeamspeler
    Smit, FransienTeamspeler
    Stoker, ManonTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Stoker, ManonOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-slide