• VR30+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mrt. 20:00SVW 27 VR30+1 - Stormvogels ijvv VR30+1Sportpark De Kabel
    29 mrt. 20:00FC Uitgeest VR30+1 - Stormvogels ijvv VR30+1Sportpark De Koog - FC Uitgeest
    5 apr. 20:00Stormvogels ijvv VR30+1 - ZCFC VR30+1Sportpark Zeewijk Stormvogels
    12 apr. 20:00Stormvogels ijvv VR30+1 - Limmen VR30+1Sportpark Zeewijk Stormvogels
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mrt.ZCFC VR30+1 - Stormvogels ijvv VR30+15 - 2
  • Poulestanden Stormvogels ijvv VR30+1 (231 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kennemers (de) VR30+287103892922
    2FC Uitgeest VR30+1971153134022
    3Kennemers (de) VR30+1961268234519
    4Limmen VR30+1851247113616
    5ZCFC VR30+1950434241015
    6Stormvogels ijvv VR30+172051030-206
    7Meervogels 31 VR30+192071737-206
    8SVW 27 VR30+17106763-563
    9WMC vr30+18008468-640
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Anker, MirjamTeamspeler
    Giesberts, WendyTeamspeler
    Hajji, SamiraTeamspeler
    Heida-Sechi, SandraTeamspeler
    Koster, AndreaTeamspeler
    Schellevis, LeshaTeamspeler
    Smit, FransienTeamspeler
    Stoker, ManonTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Iversen, PeterTechnische stafTrainer/coach
    Stoker, ManonOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-slide