• VR30+1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 mei. 20:00DSOV VR30+1 - Stormvogels ijvv VR30+1Sportpark Zijdewinde
    30 mei. 20:00Stormvogels ijvv VR30+1 - DZS VR30+1Sportpark Zeewijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 mei.Stormvogels ijvv VR30+1 - DEM (RKVV) VR30+11 - 6
  • Poulestanden Stormvogels ijvv VR30+1 (204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitiereeks 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kennemers (de) VR30+213130094108439
    2ADO '20 VR30+3138142525025
    3SVIJ VR30+11371534241022
    4Stormvogels ijvv VR30+1127053225721
    5DEM (RKVV) VR30+1147073932721
    6DSOV VR30+1123271948-2911
    7Haarlem-Kennemerland f.c. VR30+2122191454-407
    8DZS VR30+11101101049-391
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Anker, MirjamTeamspeler
    Boudewijn, WendyTeamspeler
    Braber, TamaraTeamspeler
    Gezer, MeltemTeamspeler
    Hajji, SamiraTeamspeler
    Smit, FransienTeamspeler
    Stoker, ManonTeamspeler
    Tukker- van duijvenbode, RachelleTeamspeler
    Yonet eksi, CigdemTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Stoker, ManonOverige stafTeammanager
    Strijland, GeertOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-slide