• VR30+1

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Stormvogels ijvv VR30+1 (204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitiereeks 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kennemers (de) VR30+266004864218
    2ADO '20 VR30+374121111013
    3Stormvogels ijvv VR30+164021881012
    4DEM (RKVV) VR30+164021812612
    5DSOV VR30+152121114-37
    6SVIJ VR30+15104413-93
    7DZS VR30+14004317-140
    8Haarlem-Kennemerland f.c. VR30+25005234-320
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Anker, MirjamTeamspeler
    Boudewijn, WendyTeamspeler
    Braber, TamaraTeamspeler
    Gezer, MeltemTeamspeler
    Hajji, SamiraTeamspeler
    Siepel, CindyTeamspeler
    Smit, FransienTeamspeler
    Stoker, ManonTeamspeler
    Tukker- van duijvenbode, RachelleTeamspeler
    Yonet eksi, CigdemTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Stoker, ManonOverige stafTeammanager
    Strijland, GeertOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
rfwbs-slide