• Senioren 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kuijten, JobOverige stafTeammanager
    Strijland, GeertOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechter
    28 mei. 12:00Velsen Rkvv 3 - Stormvogels ijvv 3
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Velsenoord FC 2 - Stormvogels ijvv 34 - 1
    18 mei.Castricum FC 3 - Stormvogels ijvv 34 - 1
    21 mei.Stormvogels ijvv 3 - Kennemers (de) 24 - 0
  • Poulestanden Stormvogels ijvv 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stormvogels ijvv 319141462342843
    2Beverwijk 318132376255141
    3Castricum FC 317131378245440
    4Haarlem-Kennemerland f.c. 41785452351729
    5Velsenoord FC 21790849391027
    6ZCFC 5197663937227
    7VVH/Velserbroek 2177283632423
    8ADO '20 61971114461-1722
    9ODIN 59 71953113155-2418
    10Velsen Rkvv 31932142291-6911
    11Kennemers (de) 21913152177-566
rfwbs-slide