• Stormvogels 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Adema, MarcoTechnische stafTrainer/coach
    Duijvenbode, Bert vanMedische stafVerzorger
    Kamstra, RonOverige stafTeammanager
    Strijland, GeertOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechter
    6 feb. 12:00IJmuiden O23 - Stormvogels O23
    9 feb. 12:00Stormvogels ijvv 2 - IJmuiden vv. 2
    16 feb. 12:30Sloterdijk avv. 2 - Stormvogels ijvv 2
    9 mrt. 12:00Stormvogels ijvv 2 - WV-HEDW 6
    16 mrt. 12:00ODIN 59 4 - Stormvogels ijvv 2
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Stormvogels ijvv 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ODIN 59 41071242311122
    2Sloterdijk avv. 2107123627922
    3IJmuiden vv. 21063139172221
    4AFC 41070339182121
    5Stormvogels ijvv 2961232171519
    6SCW 2104242232-1014
    7Legmeervogels 393152935-610
    8Argon 4102262335-128
    9Hillegom sv 2102261830-128
    10Swift 5101451935-167
    11WV-HEDW 6100191941-221

    Poulestanden Stormvogels ijvv 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stormvogels ijvv 232108537
    2GeuzenMiddenmeer 231119814
    3Sporting Martinus 231028803
    4Alcmaria Victrix 23102610-43

    Poulestanden Stormvogels ijvv 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stormvogels ijvv 211008263
    2Argon 611005143
    3FC Zaandam 211004043
    4AFC 611005233
    5Bilt De FC 211005233
    6Meern De 211005233
    7DVVA csv. 211004133
    8IJsselmeervogels 211004133
    9Spakenburg 211004133
    10CSW 311004223
    11Huizen 211004223
    12Swift 211003123
    13DVVA csv. 311002023
    14Odysseus '91 211002023
    15OSM '75 211002023
    16Renswoude 211002023
    17Laren 99 sv 211009813
    18WV-HEDW 411006513
    19Castricum FC 211003213
    20CDW 211003213
    21Waterwijk asc 211003213
    22Amstelveen/Heemraad 211002113
    23Woudenberg 211002113
    24AMVJ 211001013
    25DOVO 211001013
    26GVVV 211001013
    27ODIN 59 411001013
    28Swift 311001013
    29Ajax AFC 211004403
    30Vriendenschaar 211003303
    31Jonathan 211001103
    32Geinoord Nieuwegein 200000000
    33WV-HEDW 310014400
    34IJFC 310013300
    35Maarssen 210011100
    36CSW 2100189-10
    37AFC 2100156-10
    38Buitenveldert sc. 2100123-10
    39Bunnik '73 2100123-10
    40HCSC 2100123-10
    41AFC 4100112-10
    42DHSC 3100112-10
    43Almere FC 2100101-10
    44VRC 2100101-10
    45VVA Achterberg 2100101-10
    46WV-HEDW 9100101-10
    47ZOB 3100101-10
    48Argon 5100124-20
    49Wasmeer 2100124-20
    50Ajax AFC 3100113-20
    51Benschop 2100102-20
    52Meer De sv. 2100102-20
    53Odysseus '91 3100102-20
    54Roda '46 2100102-20
    55Elinkwijk 2100125-30
    56Valleivogels 3100125-30
    57WV-HEDW 5100125-30
    58Ankaraspor FC 2100114-30
    59Eemdijk 2100114-30
    60Victoria 2100114-30
    61Altius 2100115-40
    62ZOB 2100104-40
    63Overbos sv. 2100128-60

    Poulestanden Stormvogels ijvv 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna Wormerveer sv 211006063
    2Bilt De FC 211007253
    3Ajax AFC 211005053
    4Stormvogels ijvv 211005143
    5AMVJ 211004043
    6Hooglanderveen 211004043
    7IJsselmeervogels 211005233
    8ZAP 211004133
    9DEM (RKVV) 211003033
    10Spakenburg 211003033
    11Vitesse 22 311003033
    12FC Uitgeest 211004223
    13ADO '20 211003123
    14Hoogland 211002023
    15Zaanlandia 211003213
    16Meern De 211002113
    17Swift 211002113
    18Velsen Rkvv 211002113
    19Kampong 211001013
    20Swift 311001013
    21WSV 1930 211001013
    22Hoofddorp s.v. 311004403
    23Buitenveldert sc. 311004403
    24Jonathan 211002203
    25Renswoude 211001103
    26Odysseus '91 211001103
    27SDO 211001103
    28KFC 211001103
    29Hillegom sv 200000000
    30OSM '75 200000000
    31Waterwijk asc 200000000
    32Zeeburgia avv 200000000
    33AFC 610014400
    34Sterrenwijk 210014400
    35LSVV 210012200
    36Bloemendaal 210011100
    37DOVO 210011100
    38DVVA csv. 210011100
    39AFC 210011100
    40Geel Wit '20 sv. 2100123-10
    41CSW 3100112-10
    42Hollandia T 2100112-10
    43ODIN 59 4100112-10
    44CDW 2100101-10
    45Laren 99 sv 2100101-10
    46Rijp (de) 2100101-10
    47Woudenberg 2100124-20
    48Castricum FC 2100113-20
    49WV-HEDW 4100102-20
    50Hercules 2100125-30
    51VSV 2100114-30
    52Argon 6100103-30
    53DVVA csv. 3100103-30
    54Pancratius Rksv 2100103-30
    55Vriendenschaar 2100115-40
    56Amstelveen/Heemraad 2100104-40
    57Swift 3100104-40
    58RODA '23 Rksv 2100127-50
    59SCH '44 2100105-50
    60Spaarnwoude sv. 2100106-60
rfwbs-slide