• Stormvogels 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Deudekom, Jon vanMedische stafVerzorger
    Kamstra, RonOverige stafTeammanager
    Lettinga, SjaakTechnische stafTrainer/coach
    Rengers, RichardOverige stafTeammanager
    Vos, Rocco deTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Programma

    DatumWedstrijdScheidsrechter
    19 jan. 14:00United sv/DAVO 1 - Stormvogels ijvv 1D.J. (Dirk-Jan) van der Elst
    26 jan. 14:30Stormvogels ijvv 1 - VEW 1C.J. (Cees) Marees
    2 feb. 14:00Koninklijke HFC 1 - Stormvogels ijvv 1
    6 feb. 12:00IJmuiden O23 - Stormvogels O23
    9 feb. 14:30Stormvogels ijvv 1 - Pancratius Rksv 1
    16 feb. 15:00DEM (RKVV) 1 - Stormvogels ijvv 1
    9 mrt. 14:30Stormvogels ijvv 1 - IJmuiden vv. 1
    16 mrt. 14:30HYS 1 - Stormvogels ijvv 1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Stormvogels ijvv 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kagia 11210203892932
    2DEM (RKVV) 11273235221324
    3Pancratius Rksv 11272333211223
    4Stormvogels ijvv 11264227161122
    5VVC fc 1124531718-117
    6IJmuiden vv. 1124442325-216
    7Koninklijke HFC 1125162227-516
    8United sv/DAVO 1124352123-215
    9HYS 1113441618-213
    10Overbos sv. 1124172828013
    11ZSGOWMS 1123451926-713
    12VVA/Spartaan 1122372033-139
    13SCW 1112271232-208
    14VEW 1122282033-138

    Poulestanden Stormvogels ijvv 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stormvogels ijvv 121103214
    2Wieringermeer 121015503
    3SVIJ 1201123-11

    Poulestanden Stormvogels ijvv 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DCG Rksv 111009093
    2JOS Watergraafsmeer 211007163
    3Velsen Rkvv 111005053
    4Waterwijk asc 111007343
    5AFC 111006243
    6Stormvogels ijvv 111006243
    7HBC 111005143
    8JOS Watergraafsmeer11004043
    9DSOV 111006333
    10Hoofddorp s.v. 111004133
    11Almere FC 111003033
    12Koninklijke HFC 211004223
    13Abcoude fc 111003123
    14HBOK 111003123
    15Pancratius Rksv 111003123
    16United sv/DAVO 111003123
    17VSV 111003123
    18Zandvoort s.v. 111003123
    19Wartburgia asv 111006513
    20ZSGOWMS 111002113
    21OSV 111002203
    22IJmuiden vv. 110012200
    23Nieuw West United SV 1100156-10
    24TOG 1100112-10
    25Swift100124-20
    26Alliance '22 sv. 1100113-20
    27Atletico Club Amsterdam 1100113-20
    28Buiksloot dvc 1100113-20
    29Buitenboys sc. 1100113-20
    30Sporting Martinus 1100113-20
    31WV-HEDW 2100113-20
    32Pancratius Rksv 1100136-30
    33VVC fc 1100114-30
    34DWS afc 1100103-30
    35ZCFC 1100137-40
    36Fortius asv. 1100126-40
    37VEW 1100126-40
    38SDZ 1100115-40
    39Koninklijke HFC 1100104-40
    40RODA '23 Rksv 1100105-50
    41VVA/Spartaan 1100117-60
    42CTO '70 vv 1100109-90

    Poulestanden Stormvogels ijvv 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zwaluwen 30 HCSV 111007163
    2HBC 111006063
    3JOS Watergraafsmeer11006153
    4Koninklijke HFC 211005053
    5Waterwijk asc 111005143
    6Almere FC 111004043
    7DHSC 111004043
    8AFC 111004133
    9Kampong 111004133
    10ODIN 59 211004133
    11Purmersteijn 111004133
    12Scherpenzeel 111004133
    13SVA 111004133
    14Zuidvogels HSV De 111004133
    15Maarssen 111003033
    16Fortuna Wormerv.11004223
    17Huizen 111004223
    18Zandvoort s.v. 111004223
    19Hollandia T 111003123
    20Limmen 111002023
    21Bilt De FC 111004313
    22Altius 111003213
    23Hoofddorp s.v. 111003213
    24Kennemers (de) 111003213
    25SDO11003213
    26SVL 111003213
    27DEM11002113
    28Grasshoppers 111002113
    29Kolping Boys 111002113
    30Velsen Rkvv 111002113
    31Argon 111001013
    32Pancratius Rksv 111003303
    33Meern De11002203
    34Purmersteijn11000003
    35Jonathan 110013300
    36DCG Rksv 110012200
    37KFC 110010000
    38DSOV 1100134-10
    39Assendelft 1100123-10
    40OSV 1100123-10
    41SCH '44 1100123-10
    42Vitesse 22 1100123-10
    43Zwaluwen Utrecht '11 1100123-10
    44Abcoude fc 1100112-10
    45JOS Watergraafsmeer 2100112-10
    46KDO sv 1100112-10
    47Roda '46 1100112-10
    48Hoogland100101-10
    49APWC 1100124-20
    50Hooglanderveen 1100124-20
    51Meervogels 31 1100124-20
    52IVV 1100113-20
    53ZSGOWMS 1100102-20
    54DWOW 1100114-30
    55Elinkwijk 1100114-30
    56HMS 1100114-30
    57LSVV 1100114-30
    58Stormvogels ijvv 1100114-30
    59VVZA 1100114-30
    60Wartburgia asv 1100114-30
    61VSV 1100103-30
    62V.V. Bergen 1100115-40
    63DWSV 1100104-40
    64RKAV Volendam100104-40
    65Loosdrecht 1100116-50
    66Beemster 1100105-50
    67United sv/DAVO 1100117-60
    68HBOK 1100106-60
rfwbs-slide